Gala Yat Gulet Kiralama ve Satış.

Türkiye ve Yunan Adaları Yatçılıkta Tek Adres  

Türkiye'de Mürettebatlı Yat Kiralama

 

Türkiye’nin olağanüstü güzellikteki kıyılarında seyrederken, sıradanlıktan ve keşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile lüksün doruğunda bir tatil yapabilirsiniz.Yatlarda, sıcak duşlu hususi banyolu kabinler, donanımlı mutfak,ilave su sporları için ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Yaz sezonu sırasındaTürkiye çıkışlı kiralık yatlardan olan her çeşit klasik ve modern motoryatlar, motorlu yelkenliler, guletler ve yelkenlilerden abartısız yüzlercesi Akdeniz ve Ege bölgesinde görülmektedir.Lüks ve Özenle seçilmiş bir  yat kiralamak, mavi yolculara her açıdan tatminkar bir tatilin garantisi sunar.

Mürettabatlı yat kiralama ile kaptanınız, tur planınıza göre konforlu bir seyir sağlarken, siz her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz lüks mavi yolculuğunuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Genelde rotasyonlar arası seyir süresi 3-4 saat olmaktadır.Gününün geri kalanında ise güneşlenebilir, şnorkel, rüzgar sörfü veya su kayağı yapabilir balık tutabilir ve yüzebilirsiniz. Adeta butik bir otel lüksü sunan bu kiralık yatlarda, ana salonda ayrı bir yemek yeme ünitesi bulunmasına karşın, mavi yolcuların tercihi genelde profesyonel aşçılarımızın lezzetli Türk yemeklerini açık havada yatın kıç güvertesindeki büyük masada kurulan sofrada yemek yemektir.Bu kısımda tente sayesinde gölge olmaktadır ve minderli oturma yerlerinde rahatça oturulabilmektedir.

Facebook Twitter +Google